5 13

Обжимка для кабелю RJ45, RJ11 - обтискний інструмент (кліщі)

Цена:
155 грн
В наличии

Код товара: 21

(13 отзывов)

Новая почта; Justin; Укрпочта

Доставка на отделение Новой почты по всей Украине (1-2 дня)
 • оплата при получении — от 55 грн
 • по предварительной оплате — от 35 грн
Доставка на отделение Justin по Украине (1-2 дня)
 • оплата при получении — от 45 грн
 • по предварительной оплате — от 25 грн
Адресная доставка Укрпочта (3-5 дней)
Только по предварительной оплате (стоимость доставки — от 60 грн)

При получении посылки; Картой Visa / MasterCard‎; Безналичный расчет.

 1. Мы принимаем следующие способы оплаты:

  • При получении посылки на почте (наложенный платеж)
  • Картой Visa / MasterCard‎
  • Наличными в городе Киев
  • Безналичный расчет (от 500грн)

Обмен / возврат товара в течение 14 дней.

Я могу обменять или вернуть товар?

Да, вы можете обменять или вернуть товар в течение 14 дней после покупки.

Подробнее

описание товара

Як відомо, у сьогоднішній час для побудови телекомунікаційних мереж використовуються спеціальні стандартизовані коннектори (RJ45, RJ11 і т.д.), і для закріплення цих конекторів на кабелі необхідний спеціальний крімпер для обтиску. Можна звичайно спробувати провести цю процедуру і підручними засобами, але зробити це без пошкоджень коннектора досить проблематично, та й якість контактів може бути недостатньою для нормальної і безперебійної передачі сигналу.

Обжимний інструмент для крученої пари призначений для якісного закріплення конекторів на круглому або плоскому дроті і використовується для обтиску RJ45 (коннектор використовуваний при перекладі локальних комп'ютерних мереж, має 8 контактів відповідно до кількості проводів в крученій парі), а так само RJ11 і RJ12, які по суті представляють собою один і той самий коннектор з різницею лише в кількості контактів на них. Обжимка для кабелю, інструмент спецефічний і навряд чи буде необхідний в щоденному використанні у дому, але буде просто незамінний для всіх, хто працює з комп'ютерними або телефонними мережами. Купити обтискні кліщі для rj 45 можна в нашому магазині. Інструмент для обтискача rj-45 не комплектується спеціальним інструментом для зачистки кабелю перед обжимкою.

Кліщі для обтиску дозволять легко і надійно зафіксувати практично будь-який коннектор до проводу. В цілому, цим інструментом можна обжати 10 типів конекторів: 8Р8С, 6Р6С, 4Р4С, RJ11, RJ45 і інших типів.

Можливості інструмента

Кліщі для обтиску крученої пари знадобляться мережевим адміністраторам і тим, хто займається прокладкою комп'ютерних мереж та обладнання для телефонів. Процес обтиску дуже швидкий. Спочатку необхідно вкласти за схемою дроти в коннектор. Потім помістити його в спеціальний паз інструменту до характерного клацання. Якість обтиску виходить дуже хорошим. Якщо вам необхідна якісна обжимка мережевого кабелю інструмент rj-45 буде ідеальним рішенням.

Обжимний інструмент rj-45 має розміри 10.4 х 2.5 х 26.5 см. Прогумовані ручки дозволяють безперервно працювати з інструментом тривалий час. Інструмент для обтиску крученої пари зроблений з міцного металу. До кліщів додається пристосування для зняття ізоляції. Кільце одягається на палець а в проріз вставляється кабель. Спеціальний механізм надійно утримує його. Для зняття необхідно виконати кілька оборотів на пальці.

- Можна обтискати кабель 8P8C, 6P6C і 4P4C


Комплект поставки:


- Інструмент для обтиску RJ45, RJ11 і RJ12

основные характеристики

Свойство
Характеристика
Назва
обжимка для кабелю RJ45, RJ11 - обтискний інструмент (кліщі)
Обтиск конекторів
8P8C, 6P6C, 4P4C, RJ11, RJ45, RJ12
Розміри
10.4 x 2.5 x 26.5 см
Вага
0.364 кг

Отзывы покупателей  


(13 отзыва)
 1. Обжимка для кабеля RJ45, RJ11 - обжимной инструмент (клещи)
  04-03-2015

  нормальная обжимка!

 2. Обжимка для кабеля RJ45, RJ11 - обжимной инструмент (клещи)
  07-03-2013

  Обжемные клещи незаменимый инструмент. Купил и немогу нарадоваться. Обжимка получается качественной, а время на выполнение работы тратится намного меньше.

 3. Обжимка для кабеля RJ45, RJ11 - обжимной инструмент (клещи)
  13-01-2013

  Устроясь на работу по ремонту телекоммуникаци й и сотовой связи, мне понадобились обжимки.В интернете искал много времени, пока не наткнулся на этот сайт , где собственно и купил этот инструмент.Я очень рад и благодарен этому сайту.

 4. Обжимка для кабеля RJ45, RJ11 - обжимной инструмент (клещи)
  06-01-2013

  Полгода назад купил такое же приспособление для обжима коннекторов. Цена была меньше чем указана в Вашем ценнике. Качество отличное. Использую каждый день, нареканий нет. Это конечно удобнее чем таскать с собой три обжимки.

 5. Обжимка для кабеля RJ45, RJ11 - обжимной инструмент (клещи)
  28-12-2012

  Очень удобный в использование, купил похожий только Китайски и купил вот этот так когда поработал етим то бил приятно удивлен удобностью и легкостью работы с етим инструментом.очень хороший в использовании. Всем советую приобрести)


Оставить комментарий:

Оценка:

(Плохой)

(Хороший)

*Имя:
*Email:
*Текст:
*Код:
Защитный код