каталог товаров

каталог товаров
Цена:
-
Цена: от до грн.
Сначала:
Магнитная USB зарядка для Sony Xperia Z1/Z2/Z3/Compact/Ultra Магнитная USB зарядка для Sony Xperia Z1/Z2/Z3/Compact/Ultra
(1 отзыв)
Цена: 110 грн
Магнитный кабель MICRO USB для зарядки телефона или планшета Магнитный кабель MICRO USB для зарядки телефона или планшета
(3 отзыва)
Цена: 155 грн
Магнитный кабель USB Type-C 3.1 для зарядки телефона, планшета (1 м) Магнитный кабель USB Type-C 3.1 для зарядки телефона, планшета (1 м)
(0 отзывов)
Цена: 275 грн
Магнитный коннектор для зарядки телефона, планшета (1 шт) Магнитный коннектор для зарядки телефона, планшета (1 шт)
(1 отзыв)
Цена: 110 грн
Светящийся магнитный usb кабель для зарядки телефона (1 м) Светящийся магнитный usb кабель для зарядки телефона (1 м)
(0 отзывов)
Цена: 245 грн
Магнитный коннектор для зарядки IPhone, IPad от Lightning кабеля Магнитный коннектор для зарядки IPhone, IPad от Lightning кабеля
(0 отзывов)
Цена: 325 грн

Проблеми класичних зарядних пристроїв

 

Напевно, кожен стикався з проблемою, коли не вдається відразу підключити штекер зарядного пристрою до телефону, або, коли пристрій, що знаходиться на зарядці, був зачеплений і переставав заряджатися. Зараз дана проблема легко вирішується за допомогою такого пристрою як магнітна зарядка для телефону.

 

Що з себе являє магнітний кабель для смартфона

 

Магнітні зарядки являють собою магнітні USB шнури з заглушками, які постійно перебувають у вашому пристрої. Пристрій задумано так, щоб штекер, завдяки магнітам, сам з'єднувався з кабелем. Це значно спрощує життя власникам смартфонів і планшетів. Вона допомагає швидко і надійно підключити зарядний пристрій і уникнути його роз'єднання в разі торкання пристрою.

 

Перевага магнітних зарядних пристроїв

 

Кабель з магнітним коннектором допоможе вам уникнути дуже неприємної проблеми, розхитування і виходу з ладу контролера заряду смартфона. Так само до достоїнств варто віднести, спрощення зарядки пристрою в темний час доби, адже тепер вам не потрібно мучаться з правильним підключенням кабелю.

 

Купити магнітну зарядку для Android і IOS ви можете в інтернет магазині Stall. Ми надаємо величезний вибір продукції за доступною ціною. У нас ви знайдете багато корисних речей для себе, рідних і друзів.