каталог товаров

каталог товаров
Цена:
-
Цена: от до грн.
Сначала:
Заканчивается!
Обжимка для клемм - кримпер для обжима автоклемм (0.5-1.5 мм) Обжимка для клемм - кримпер для обжима автоклемм (0.5-1.5 мм)
(2 отзыва)
Цена: 595 грн
Обжимка для кабеля RJ45, RJ11 - обжимной инструмент (клещи) Обжимка для кабеля RJ45, RJ11 - обжимной инструмент (клещи)
(13 отзывов)
Цена: 155 грн
Обжимные клещи RJ45 (RJ12, RJ11) с резаком и зачисткой изоляции Обжимные клещи RJ45 (RJ12, RJ11) с резаком и зачисткой изоляции
(1 отзыв)
Цена: 425 грн
Инструмент (клещи) для обжима наконечников проводов (0.25-6 мм) Инструмент (клещи) для обжима наконечников проводов (0.25-6 мм)
(4 отзыва)
Цена: 680 грн

Обтискні кліщі для кабелю: міцне обпресовування наконечників

 

Модернізація техніки, стрімкий розвиток інноваційних технологій вимагає нових ефективних методів з'єднання кабелів, що відрізняються високою потужністю і токопроводімостью. Для правильного обтиску проводки, з метою отримати надійний контакт наконечника кабелю, були придумані інструменти для обтиску проводів. З їх допомогою з'єднувати елементи мережі, а також усунути неполадки ланцюга змінного струму можна самостійно в домашніх умовах. Спеціалізовані обтискні кліщі використовуються для електромонтажу:

- проводки;

- розеток;

- установки перемикачів і автоматів.

За доступною ціною, інструменти для обтиску кабелю можна купити в нашому інтернет магазині.

 

Універсальний інструмент

 

У більшості випадків, робота з кабелем починається з його зачистки від зовнішньої ізоляції і забезпечення рівної лінії обрізу. В такому випадку на допомогу приходять універсальні обтискні кліщі для проводів з гніздами під RJ45, RJ11, RJ12, а також кримпери для обтиску автоклем.

Наявність кусачок і лез для зняття ізоляції дозволяє не тільки підрівняти розкручені провідники безпосередньо перед обтиском, але і якісно провести сам процес ізоляції. Обтискні інструменти для проводів другого типу призначені для стиснення роз'ємів штекерів, а також швидкого з'єднання контактів. Часто використовуються в автомобільній електроніці, а також для обтиску витої пари антенного (коаксіального) і телефонного кабелю.

Такий інструмент повинен бути в арсеналі кожного господаря.